Begeleidingssessie
Wil je goed gewapend zijn om zelf STEM-activiteiten te begeleiden? In deze sessie ondersteunen we je in de verschillende fases van dit proces: voorbereiding, aanbrengen bij jouw doelgroep en afronding van de activiteit.
Doelen
- Bewust en doelgericht stilstaan bij het voorbereiden van een STEM-activiteit
- Opbouwen van zelfvertrouwen om een STEM-activiteiten te begeleiden
- Geïnspireerd worden om een STEM-activiteit krachtig af te ronden
Praktisch
Doelgroep: animatoren, jeugdwerkers, begeleiders van buitenschoolse activiteiten, vrijwilligers … met enige kennis van STEM (je weet waar STEM voor staat en wat de meerwaarde is van STEM).
Lunch: Broodjes, water, koffie en thee worden voorzien
Duur: 3 uur
Deze sessie is onderdeel van ‘Als begeleider aan de slag met STEM in de vrije tijd’. Hieronder vallen 3 opleidingen – Basissessie/ ontwerpsessie en begeleidingssessie die los van elkaar staan. Je kan dus zelf kiezen welke opleidingen je wel of niet volgt en in welke volgorde je deze wil volgen.
Om op de hoogte te blijven van deze opleidingen kan je ons volgen via onze sociale media of je kan onze website in de gaten houden.